cz :: sk :: en

Aktuality  |  Produkty a služby  |  O nás  |  Kontakt

Aktuality

Produkty  ::  Služby  ::  Ceník  ::  Reference

Společnost  :: 

Kontakt  ::  Kde nás najdete

Vstup pro klienty

Klient:   
Heslo:      


Sídlo ČR

Hájkova 22, Praha 3

Kontakt ČR

Charkovská 16, Praha 10

+420 777 250 840

Kontakt SR

Vysokoškolákov 2, Žilina

+421 908 270 613(1) (2) (3) (4) (5)
Vyhráli jsme výběrové řízení na dodávku systému pro správu vymáhání pohledávek (01.09.2007)

Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na dodávku systému správy vymáhání pohledávek pro přední právní kancelář. Systém bude zpracován na platformě .NET (ASPX) a MSSQL 2005. Nasazení do testovacího provozu bude v listopadu 2007 a spuštění ostrého provozu od ledna 2008.

Konfigurátor obytných vozů a přívěsů HYMER v testování (31.07.2007)

Spuštění systému výrazně spřehlední možnosti výběru obytných vozů Hymer, specifikování jejich technických parametrů, příplatkové výbavy, výběr modelové řady a následné objednání. Nasazení do ostrého provozu se předpokládá v průběhu září 2007.

Spuštění systému WinDHM ve vybraných ZŠ (03.05.2007)
Systém WinDHM - Inventarizace drobního hmotného majetku - plně nahrazuje původní zastaralý systém PPS, který již nesplňoval požadavky moderních operačních systémů. Program vznikl v spolupráci s více ZŠ, což vedlo k plné kompatibilitě s původními datovými strukturami, příjemnějšímu uživatelskému prostředí a zjednodušení ovládání. V průběhu 2007 se předpokládá nasazení na dalších školách a lokalizaci pro Českou republiku.
Dokončení systému pro evidenci servisních zásahů (13.04.2007)
Systém WinServis pro evidenci servisních zásahů strojů Liebherr byl společnosti Inexpo, s.r.o. odevzdán do ostrého provozu.
Spuštěn testovací provoz nové verze systému Caudex (19.03.2007)

Spuštěn testovací provoz systému Caudex ve verzi 1.4.0. Předpokládané nasazení do ostrého provozu v průběhu dubna 2007

Contract manager - testovací provoz ve firmě AVIA, a.s. (12.03.2007)

Ve firmě AVIA, a.s. byl v testovacím režimu nasazen systém Contract Manager, který zajišťuje nebývalý přehled o smlouvách ve firmě. Možnost sledování stavů smluv, oznamování pomocí sledovatelných atributů, sledování předání v rámci firmy (document flow) a další velice užitečné funkce. Více o systému Contract manager na stránce http://www.ka.cz/contractmanager

Vyhledat:      

Víte že...

... o dění Vo Vaší společnosti můžete být informováni přímo na displeji Vašeho mobilního telefónu? Využijte moderní technologie a propojte Vaše interní systémy s mobilními aplikacemi.


Slovníček

DSL - Síťová technologie, umožňující vysokorychlostní přenosy po běžných měděných vodičích na krátké vzdálenosti, používají se čtyři typy technologie DSL: ADSL, HDSL, SDSL a VDSL. Jejich společným rysem je použití modemů na koncích vedení a možnost přenosu i hlasového kanálu.